تائید
فروش مسکونیآپارتمان172 متر عمید - 3 جهت نور

172 متر عمید - 3 جهت نور

1 سال پیش در تهران

متراژ
172
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
48٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
279٬069٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
تاپ لوکیشن - عمید - ثارالله
مجموعه ای مدرن
پلانی که مشابه آن را ندیده اید
غرق در نور از 3 جهت
ورودی از لابی مبله
پلان یکدست
تراس قابل چیدمان
متریال برند
آشپزخانه فول فرنیش
ارتفاع سقف 3/80
روف گاردن خاص
استخر ، سونا ، جکوزی
سالن اجتماعات
سند 100٪ شخصی
فایل انحصاری در یک لوکیشن خاص
دیبا