تائید
فروش مسکونیآپارتمان172متر فول دیزاین، 3خواب مستر، ویو ابدی، تراس بزرگ

172متر فول دیزاین، 3خواب مستر، ویو ابدی، تراس بزرگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
172
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
11٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬116٬000 تومان
طبقه
12
تعداد کل طبقات
22
به نام ایزد
172 متر جنوبی بی نهایت نورگیر
3 خواب بزرگ مستردار با کمدهای بزرگ
سالن بزرگ و یک تکه با پنجره قدی
تراس بزرگ قابل چیدمان
بدون مشرف با ویو ابدی

سالن اجتماعات/ لابی و لابی من24ساعته/ سالن ورزشی و بدنسازی/ 4 لاین آسانسور نفر و باربر/ شوتینگ زباله/ برق اضطراری/ اعلام و اتفای حریق/ پارکینگ و انباری/ پارکینگ میهمان

برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
موارد مشابه موجود می باشد
تخفیف جزئی پای معامله
رستمی