تائید
فروش مسکونیآپارتمان173 متر نوساز / 3 پارکینگ باکس / کردستان

173 متر نوساز / 3 پارکینگ باکس / کردستان

1 سال پیش در تهران

متراژ
173
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
33٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
193٬641٬000 تومان
طبقه
3
املاک بلوک کردستان

❌ با قوی ترین فایلینگ شخصی در منطقه ❌

❗ 173 متر / نوساز کلید نخورده / 3 پارکینگ سندی ❗

✅ پلان تفکیک شده
✅ سه خواب ( یک خواب مستر )

✅ ساختمان شخصی ساز
✅ متریال همگی برند

❗❗برای بازدید ، توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص امور ملکی تماس بگیرید .

مشاور و همراه همیشگی شما : میثم