تائید
فروش مسکونیآپارتمان173متر آپارتمان زعفرانیه 3پارکینگ

173متر آپارتمان زعفرانیه 3پارکینگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
173
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
46٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
265٬895٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
173متر 3خواب

دید و نور 2جهت

2لاین آسانسور

ورودی لابی بزرگ

آشپزخانه فول فرنیش

ورودی از لابی،بسیار شیک با لابی من سه شیفت

3 پارکینگ سندی کنار هم در بهترین موقعیت

متریال وارداتی

سازنده برند منطقه 1

برای توضیحات و معرفیه فایلهای بیشتر لطفا با من تماس بگیرید☎️☎️☎️

امیر حاجی ولی

⚜️⚜️مسکن بزرگ دیپلمات زعفرانیه⚜️⚜️