تائید
فروش مسکونیآپارتمان175 متر/تکواحد/2پارکینگ آپادانا

175 متر/تکواحد/2پارکینگ آپادانا

1 سال پیش در تهران

متراژ
175
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
27٬680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
158٬171٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سهروردی شمالی___________________________آپادانا
بهترین فرعی منطقه

✅175 متر✅

✅3خواب✅

** تک واحدی **

‘’’پلان تفکیکی’’’
❌بسیار خوش نقشه ❌

✳️ سالن پرده خور قدی رو به آفتاب ✳️
••• نورعالی •••

❇️ بسیار تمیز و شیک ❇️

* * ورودی از لابی * *

❌ 2 پارکینگ سندی ❌

…. فروشنده واقعی ….

$به قیمت رسیده $

«فایل های مشابه موجود»
———————————————————————————
مشاور شما مدیری

«پاسخگو شما تا 12 شب حتی تعطیلات»
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 75

آژانس مسکن 75، آژانس بهترینها