تائید
فروش مسکونیآپارتمان175 متر دونبش اول هنرستان طبقه پنجم

175 متر دونبش اول هنرستان طبقه پنجم

2 سال پیش در مشهد

متراژ
175
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
10٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬857٬000 تومان
طبقه
5
لوکیشن عالی نزدیک مترو و وکیل اباد
تکواحدی
ویو و دید عالی سر تا سر نور
طبقه 5
تمام فضاها پنجره
خواب ها بزرگ
نشیمن خصوصی
اسپیلت
کولر ابی
گرمایش از کف
تراس