تائید
فروش مسکونیآپارتمان175 متر / رو به آفتاب / بالکن قابل چیدمان

175 متر / رو به آفتاب / بالکن قابل چیدمان

2 سال پیش در کرج

متراژ
175
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
16٬625٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
جهت ساختمان
جنوبی
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
5
▪️کلید نخورده و نوساز

▪️سالن بزرگ با پنجره قدی

▪️بالکن باکس بدون مشرف قابل چیدمان و با ویو زیبا

▪️آشپزخانه بزرگ با پنجره

▪️فضای اختصاصی تی وی روم

▪️3 خواب بزرگ با فضای بسیار جادار برای کمد دیواری قدی در هر 3 خواب

* 1 خواب مستر رو به آفتاب

موقعیت و دسترسی عالی بالای میدان اسبی

▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
املاک پیشتازان
پیشتاز در امور ملکی
عباسیان