تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی175 متر زمین مسکونی شهری/سند تک برگ

175 متر زمین مسکونی شهری/سند تک برگ

1 سال پیش در فومن

قیمت کل
1٬365٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬800٬000 تومان
⚜️⚜️⚜️⚜️مشاور املاک خزر⚜️⚜️⚜️⚜️

✳️✳️فروش زمین شهری در فومن✳️✳️

✔️متراژ زمین : 175 متر

✔️3 طرف دیوار ✔️ سند تک برگ
✔️امتیازات و اگو شهری پای ملک
✔️مجاز به ساخت دو طبقه

✔️ ثبت تمامی معاملات در سامانه کاتب ✔️

♻️مشاور املاک خزر
♻️آدرس دفتر املاک : فومن ، خیابان انتظام ، سر سه راهی جانبازان