تائید
فروش مسکونیآپارتمان175 متر سه خواب مناسب بازسازی و سرمایه گذاری

175 متر سه خواب مناسب بازسازی و سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
175
ساخت
1380
اتاق
3
قیمت کل
22٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
130٬285٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
مشاور امور ملکی : جهانبخش
———————————————————
24 متری
175 متر سه خواب
مشاور امور ملکی : جهانبخش

بلوار بهزاد شمالی - مجتمع تجاری اداری تندیس
املاک خانه ایران VIP