تائید
فروش مسکونیآپارتمان175 متر// ملک// صفر لوکس

175 متر// ملک// صفر لوکس

1 هفته پیش در محله انجیر (کلبه)

متراژ
175
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏14,880,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,028,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
عرض ادب و درود
175 متر
طبقه 1_2_3
نورگیر 3 بر نور
پنجره قدی
اتاقها13و15
سالن 70 متری

مشارکت در ساخت و ساز
تهاتر

خرید و فروش
رهن و اجاره

تمامی موارد مشابه دلخواه شما عزیزان موجود میباشد
مشاور و امین شما عزیزان ((صالحی))..
آدرس دفتر :
بلوار نصر غربی بین کوچه 13و 15 املاک کلید