تائید
فروش مسکونیآپارتمان175 متر ، کلید نخورده، ویو ابدی

175 متر ، کلید نخورده، ویو ابدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
175
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
27٬125٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
155٬000٬000 تومان
طبقه
1
سلام و عرض ادب

(( یک بار معامله ، یک عمر لذت برنده شدن ))
⚜️⚜️ املاک نوروزی ⚜️⚜️

⚜️⚜️ ملک جنوبی نورگیری از دو طرف ملک⚜️⚜️

❗️175 متر
❗️سه خواب در خور تحصین مستر دار
‏❗️TV room طراحی شده
❗️سنگ کف اسلپ 2/5 * 2/5
❗️منفی یک ( سالن اجتماعات )
❗️تک واحدی
❗️فقط 2 تا همسایه ⚜️ کد اگهی 4038
☑️ 2 پارکینگ سندی
❗️ابنما حیاط
❗️و در نهایت ویو ، رو به فضای سبز و ابدی این واحد بینظیر را از دست ندهید

⚜️ حداقل متری 10 میلیون زیر قیمت منطقه ⚜️

⚜️ برای دیدن موارد بیشتر از صفحه ما دیدن فرمایید
به ادرس ( نوروزی 22 )

⚜️ادرس دفتر : شهرک گلستان ، بلوار گلها ، نبش کوچه یاس ششم. مهدی نوروزی