تائید
فروش مسکونیآپارتمان175 متری + تک واحد +2 پارکینگ + کارمندان شمالی

175 متری + تک واحد +2 پارکینگ + کارمندان شمالی

5 ساعت پیش در کوی کارمندان شمالی

متراژ
175
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏19,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,428,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
++ آپارتمان 175 متری ++
✅️ دسترسی عالی به مراکز رفاهی و خرید
✅️ تک واحدی
✅️ 2 پارکینگ اختصاصی

✅️ امکانات کامل ✅️

✅️ امکان معاوضه با آپارتمان کوچکتر ✅️