تائید
فروش مسکونیآپارتمان175 متری سه خواب مدرن

175 متری سه خواب مدرن

1 سال پیش در مشهد

متراژ
175
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
5٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
عرض ادب و احترام

مجموعه ای عیانی و درخور تحسین واقع در بهترین فرعی الهیه با سازه ای
مهندسی ساز، مستحکم، متریال برند

ظرافتی بی اندازه در طراحی و اجرا
ویو ابدی بدون مشرف

175 متر پلان کاملا کاربردی و خوش ساخت
بالکن بزرگ و قابل چیدمان
3 خواب نورگیر با پنجرهای قدی
پارکینگ های باکس و اختصاصی
طراحی شده به سبک مدرن

سند در دست اقدام تا چند ماه آینده
300 میلیون برای سند کسر میشود
قابلیت رهن تا سقف 800

!! لطفا جهت اطلاعات بیشتر فقد تماس حاصل فرمایید!!

کارشناس فروش و مشاور :
سلیم