تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا1750 متر باغ ویلا داخل بافت

1750 متر باغ ویلا داخل بافت

1 سال پیش در شهریار

متراژ
150
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
17٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬000٬000 تومان
متراژ زمین
1750
بالکن
دارد
✅کد 362
————————————————-
✅خرید و فروش و فایلینگ انواع باغ و باغ ویلا و ✅چهاردیواری در تمام نقاط شهریار
✅فایلهای متعدد و متنوع
✅متراژهای 300 تا 5000 متر
✅برای خرید و فایل کردن املاک خود با ما تماس باشید
✅تهاتر سوله و سالن
__________________________
✅فروش قطعی از ما