تائید
فروش مسکونیآپارتمان175متر شیک و دلباز بدون پرتی واقع در گلکار

175متر شیک و دلباز بدون پرتی واقع در گلکار

1 سال پیش در تبریز

متراژ
175
ساخت
1397
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬142٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜     املاک یوردوم  ⚜

✔بروزترین املاک در شمالغرب

✔سرمایه گذاری مطمئن همراه با مشاوره تخصصی

⚠️ کد آگهی     1033

   ↩  آپارتمان  175  متر

✅️ واحد شیک ، تمیز ، مناسب
✅️ واقع در بهترین کوی گلکار
✅️  واحد فوق لوکس بازسازی کامل انجام شده
✅️ سند آزاد و تک برگ ، کف واحد عایق شده
✅️ کف سرامیک ، تک واحده ، خوش ساخت
✅بدون ذره اذیت و انتقال سرما گرما و صدا
✅️ جنوبی ، 3 خواب دلباز و نورگیر ، بدون پرتی
✅️ پذیرایی بزرگ ،آسانسور 8 نفره
✅ واحد گرمایش کف و علاوه بر آن رادیات نیز دارد
✅️ هود ، گاز رومیزی ، فول نصبیات 
✅️ فروشنده واقعی قیمت کارشناسی شده

آدرس دقیق فقط فقط در مراجعه حضوری مقدور می باشد.

☎️ کارشناس تخصصی منطقه مهندس روشنی :  
*️**️**️**️**️**️**️**️**️**️**️*

✅✅ در صورت تمایل برای معاوضه و فروش حتما تماس بگیرین تا مشاوره و راهنمایی سامانه املاک ما را داشته باشید.

      شعبه 1: یاغچیان خیابان نور جنب بوستان نور