تائید
فروش مسکونیآپارتمان175متر نئوکلاسیک//مشاعات هتلینگ//2پارکینگ

175متر نئوکلاسیک//مشاعات هتلینگ//2پارکینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
175
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
45٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
257٬142٬000 تومان
طبقه
5
سعادت آباد؛ لوکیشن دنج و اعیان نشین
مشخصات پروژه:
احداثی در 1200 متر زمین
شامل 9 طبقه
6 طبقه مسکونی 3 طبقه مشاعات
=====================================
آرشیتکت و سازنده بنام منطقه
175متر3خواب همراه با 1 خواب مستر
پلان مهندسی شده با تفکیک هنرمندانه فضاها
متریال صد در صد وارداتی
بالکن کار بردی قابل چیدمان

مشاعات :
800 متر لابی شکوهمند با ارتفاع سقف مرتفع
استخر سونا جکوزی
سالن ورزش/سالن اجتماعات/سالن بیلیارد/
روف گاردن بینظیر در منطقه شامل زمین مینی گلف؛ آلاچیق های متعدد و فضای سبز عالی

بهترین گزینه جهت سکونت

=====================================
✔ مـهـدی نـژاد
مشـاور و کارشـناس امـور ملکـی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه راد

آژانس املاک راد انجام معاملات در کوتاه ترین زمان