تائید

176 متر زمین 3 نبش

1 سال پیش در آمل

قیمت کل
11٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
63٬000 تومان
درود

یک قطعه زمین پلاک یک

176 متری

18 متر بر

3 نبش

خیابان 18 متری(رنجبر)

خیابان تازه تاسیس که از امام رضا به منفرد وصل میشه

مناسب جهت سرمایه گذاری

نمایشگاه ماشین،کارواش،مکانیکی و ...

مالک منعطف تخفیف پایه معامله

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

_________________
گروه مهندسین و مشاورین املاک پدری
مدیریت محترم:
کارشناس فروش و مشاور حقوقی جناب آقای مرتضوی ***********
آدرس : آمل خیابان امام رضا نبش رضوان 43
تلفن دفتر : ***********
__________________
خرید و فروش انواع ملک و آپارتمان،ویلا
(صنعتی و تجاری)تهاتر-باغ و زمین کشاورزی- مشارکت در ساخت و…