تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب177 متر / سند اداری / فول امکانات / تکواحدی

177 متر / سند اداری / فول امکانات / تکواحدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
177
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
19٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬627٬000 تومان
طبقه
4
سند اداری
دارد
دو واحد آپارتمان شامل
یک واحد 113 متری دارای سند مسکونی
یک واحد 65 متری دارای سند اداری
تجمیع شده باهم که روی هم یک واحد 177 متری میباشد
جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک نادری

بهترین ها را از ما بخواهید با مدیریت کوروش علیزاده