تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه178 متر تجاری با موقعیت عالی نیروهوایی

178 متر تجاری با موقعیت عالی نیروهوایی

2 هفته پیش در نیرو هوایی

متراژ
178
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏430,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,415,730,000 تومان
178 متر مغازه ملکیت با موقعیت عالی تجاری در محله ای پر تردد
دارای بالکن و زیر زمین
بهترین نقطه نیروهوایی
فروش و معاوضه با ملک
ارش امیدبخش
املاک صالحی