تائید
فروش مسکونیآپارتمان178 متر ، تک واحدی ، 4 ساله ، سهروردی جنوبی

178 متر ، تک واحدی ، 4 ساله ، سهروردی جنوبی

1 سال پیش در تهران

متراژ
178
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
20٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
116٬853٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
فروشنده واقعی

سهروردی جنوبی پایین تر از ملک ، فرعی دنج

سازه ای لوکس با متریال برند

نزدیک به خیابان اصلی و مترو
دسترسی سریع به مراکز خرید

5 طبقه تک واحدی ، بهترین طبقه ، طبقه 4
178 متر ، 3 خوابه ، 4 ساله
پارکینگ ، انباری ، آسانسور

نورگیری عالی از شمال و جنوب
سالن پذیرایی بزرگ و پرده خور با پنجره قدی
آشپزخانه پر کابینت با میز جزیره بزرگ
کابینت های گلاس ترک با صفحه سنگ کوارتز

3 اتاق خواب بزرگ با کمد دیواری بیش از انتظار

تراس و مستر روم
داکت اسپلیت و پکیج

نقشه ای فوق العاده و تکرار نشدنی

مشاور شما بهزاد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3