تائید
فروش مسکونیآپارتمان178متر سه خواب/معالی آباد/بدون مشرف

178متر سه خواب/معالی آباد/بدون مشرف

1 سال پیش در شیراز

متراژ
178
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
9٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬842٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8

مشاور ملکی شما در منطقه