تائید
فروش مسکونیآپارتمان178متر3خواب/آکواریوم نور/رونیکا پالاس

178متر3خواب/آکواریوم نور/رونیکا پالاس

1 سال پیش در تهران

متراژ
178
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
18٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
106٬179٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
11
. ♣  ️به نام یگانه معمار آفرینش  ♣️

 
〽️〽️ امکانات واحد :

178 متر 3 خواب

تراس قابل چیدمان

1 خواب مستر

〽️〽️ امکانات و ویژگی های پروژه :

کافی شاپ
سالن gym
سالن کتابخانه
اتاق مانیتورنیگ
سالن بازی کودکان
سیستم اعلان و اطفا حریق
لابی مجلل با ارتفاع سقف 7 متر
لابی من و لابی وومن 24 ساعته
سالن اجتماعات با ظرفیت 250 نفری

... شما با ما بازدید کنید متاثر شوید ...

... انحصاری ترین فایل های رونیکا پالاس را از ما بخواهید ...

مشاوره شما : خانم طوسی
شماره داخلی :