تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه17متر مغازه سند تک برگ

17متر مغازه سند تک برگ

11 ماه پیش در شهر جدید اندیشه

متراژ
17
ساخت
1397
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬000٬000 تومان
مسکن 4دیواری
مغازه 17متری
با بر 3
سرویس بهداشتی
مناسب جهت سرمایه گذاری
بهترین منطقه اندیشه
200میلیون رهن کامل
1500نقدینگی جهت خرید

آدرس دفتر تقاطع معلم بین 9و10مسکن 4دیواری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک 4دیواری