تائید
فروش مسکونیآپارتمان180 متر /3 خواب / سازه فاخر / پاسداران

180 متر /3 خواب / سازه فاخر / پاسداران

1 سال پیش در تهران

متراژ
180
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
49٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
276٬666٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
عمارتی باشکوه خوش ساخت با طرحی
نئو کلاسیک از مهندس موسی پناه
در یکی از بهترین فرعیهای مشجر منطقه پاسداران
و به جرات یکی از 10 سازه یِ برتر منطقه

پلان مربع سالن اِل پرده خور با tv room مجزا
3 خواب 1 خواب کینگ مستر
رو به آفتاب جنوب با پنجره های قدی
ارتفاع سقف 3/5 متر

لابی با شکوه با جایگاه لابی من و
ارتفاع سقف 6 متر

سالن اجتماعات مبله
مشاعات آبی فول و فعال
زیرساخت روف آماده اجرا
کیفیت ساخت عالی
سرایدار مقیم

متقاضی محترم ;
بازدید این واحد مسیر خرید را کوتاهتر و شما را چند قدم به تصمیم نهایی نزدیکتر میکند
پیشنهاد ما به شما چکیده و عصاره یِ زحمات بی وقفه ماست تا در وقت شما صرفه جویی و مسیر خریدی هوشمندانه را برایتان هموار کنیم

املاک سران
شهریاری