تائید
فروش مسکونیآپارتمان180 متر آپارتمان خمام

180 متر آپارتمان خمام

1 سال پیش در خمام

متراژ
180
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬000٬000 تومان
طبقه
4
به نام خدا

جهت فروش ملک یا آپارتمان خود با ما تماس بگیرید

متراژ کل 180 متر

3 اتاق خواب

.........................

ویلای جنگلی 200 متری قیمت دو میلیارد موجود است

شادو سلامت باشید