تائید
فروش مسکونیآپارتمان180 متری/تک واحدی/سمدو

180 متری/تک واحدی/سمدو

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
180
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
14٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
81٬111٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
هوالرزاق
.
.
⚜180 متر
⚜تک واحدی
⚜3 خواب(مستر)
⚜سازنده بنام

⭕جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ⭕
⚜کارشناس فروش و مشاور ملکی:پریسا عسکری ⚜

✨دپارتمان تخصصی دی مرکزی ✨
خیابان دانشگاه، بین دانشگاه 1و 3