تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی180متر باغچه باغ/بدون واسطه/چسب بافت/آب/برق

180متر باغچه باغ/بدون واسطه/چسب بافت/آب/برق

1 سال پیش در شهریار

قیمت کل
330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬833٬000 تومان
180متر باغ باغچه متراژ مفید بدون کسری
نهال/
سند دار تکمیل
سهمیه آب
برق
چهار دیواری
نگهبان24ساعته
ارائه کد رهگیری هولوگرام دار حین قرارداد
منطقه درحال رشد+اطراف کاملاً ساخته شده
مشارکت با شما در ساخت و ساز و پیمانکاری
نقشه utmمهندسی+نقشه هوایی
دارای پلاک ثبتی مشخص شده
قواره مفید و بدون مشاعات
واقع در خیابان اصلی
فاصله تا تهران35دقیقه
فاصله تا خدمات رفاهی 2دقیقه
فروش فوری+قیمت پایین ب علت مالکیت
خرید مستقیم از مالک بدون واسطه و کمیسیون
مکانی امن و آرام+اطراف کاملاً تهرانی نشین و ساخته شده
شرایط پرداخت نقدی اقساط ماشین ایرانی و خارجی شما آپارتمان
برای مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
«رضا حاجیلو»