ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
180متر تجاری مسکونی لاهور
180متر تجاری مسکونی لاهور
2 هفته پیش در باغکاران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
127,777,000 تومان
180متر تجاری مسکونی
پلاک شمالی عرض 13
دارای 12 متر تجاری فعال
کد منطقه 6 قابلیت ساخت 4 پی
آپارتمان منطقه متری 130
قیمت ملک متری 135
158متر جنوبی عرض 12.30 پاک شده 140 متر و 75 درصد رضایت و پر شدگی پخها با قابلیت ساخت 3 واحد و یک مکمل به ارزش 13 ملیارد
650 متر 8 پیلوت ابوریحان غربی تجاری مسکونی فروش نقدی متری 120
700 متر دوکله 6 پیلوت
متری 170 و یک سوم تهاتر
750متر دوکله و پنج پیلوت
آپارتمان متری 200
قیمت پلاک متری 180
380 متر شمالی عرض 15 و 5 پیلوت متری 280 نقدی و 300 تهاتر تا 40 درصد
460 متر جنوبی عرض 15 و کد 4 متری 270 امضا نقدی و 280 تهاتر تا یک چهارم
255متر با پروانه 5 پیلوت متری 95 آپارتمان منطقه متری 95
260 متر 6 پیلوت جنوبی عرض 12 متری 380
350 متر جنوبی کد 4 عرض 13 متری 200 نقدی و قابل تهاتر 70 درصدی با واحد کوچک در مناطق خوب
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت