تائید
فروش مسکونیآپارتمان181 متر،2 پارکینگ،تک واحدی،آلاله شرقی

181 متر،2 پارکینگ،تک واحدی،آلاله شرقی

11 ماه پیش در سازمان آب

متراژ
181
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
29٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
162٬983٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
181 متر ــ 3 خواب (مستر)

««تک واحدی »»

سالن سرتاسر پرده خور
امکانات کامل
2 پارکینگ سندی
متریال درجه یک
لوکیشن اعیان نشین آلاله شرقی
سند تک برگ
اطلاعات تکمیلی : تماس
کارشناس تخصصی ملک : خانم ثبوتی