تائید
فروش مسکونیآپارتمان181 متر،تک واحدی ،دو پارکینگ،تهاتر آلاله شرقی

181 متر،تک واحدی ،دو پارکینگ،تهاتر آلاله شرقی

1 سال پیش در سازمان آب

متراژ
181
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
20٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬497٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
181 متر ــ 3 خواب

«« سالن سرتاسر پرده خور »»

امکانات :
پارکینگ انباری تراس آسانسور
15 متر پاسیو مسقف

✅تک واحدی بدون مشرف
✅قابلیت چیدمان ژورنالی
✅مشاعات شیک و تمیز
✅قابلیت تهاتر با ملک 100 تا 120 متری کم سن در محدوده
✅لوکیشن اعیان نشین آلاله شرقی
تماس = اطلاعات تکمیلی

کارشناس تخصصی ملک : خانم ثبوتی