تائید
فروش مسکونیآپارتمان182 متر / 3 خواب نور / تاپ لوکیشن رضاشهر / طبقه 5

182 متر / 3 خواب نور / تاپ لوکیشن رضاشهر / طبقه 5

2 سال پیش در مشهد

متراژ
182
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
9٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬010٬000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
آپارتمان 182 متری
صفر
یکی از بهترین لوکیشن های رضاشهر
استاد حامد

طبقه 5
بدون مشرف ویو و نورگیر بی نظیر
نورگیر پذیرایی فوق العاده
پنجره ها کف تا سقف
هر 3 خواب نور / 1 خواب مستر
2 عدد تراس بزرگ

بازدید همه روزه