تائید
فروش مسکونیآپارتمان182متر/لذت زندگی پر هیاهو در برج رونیکا/پاسداران

182متر/لذت زندگی پر هیاهو در برج رونیکا/پاسداران

1 سال پیش در تهران

متراژ
182
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
23٬478٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
129٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
11
این سبک ساخت اولین بار میباشد که در ایران اجرا شده و تمامی واحد ها دارای بالکن و پنجره بزرگ می باشند

و...

⚜️با اعتماد و اعتبار شما با 42 سازه ی موفق و کسب جوایز متنوع به افتخار رسیده ایم

✔️برای از دست ندادن فرصت و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

☎️عباسی