تائید
فروش مسکونیآپارتمان182متری/ مجلل/تاپ لوکیشن

182متری/ مجلل/تاپ لوکیشن

2 سال پیش در رشت

متراژ
182
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
9٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬021٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✧ کد فایل : 4235

•❅──────✧❅✦❅✧──────❅•

✧ دقت در طراحی و ظرافت در اجرا

✧ لوکیشن بی نظیر ، محله اصیل نشین

✧ سازه ای درخور تحسین از سازنده ای بنام

✧ 4 طبقه و 5 واحد ، طبقه سوم (تک واحدی)

•❅──────✧❅✦❅✧──────❅•

✧ فرصتی استثنائی برای سرمایه گذاری و سکونت

✧ مالک منعطف و فروشنده واقعی

✧ جهت اطلاعات تکمیلی و بازدید تماس بگیرید

✧ مشاور شما : احمدی

✧ آدرس دفتر : چهارراه ویلانج ، املاک ابطهی