تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متر/تک واحدی/گلشهر جنوبی

185 متر/تک واحدی/گلشهر جنوبی

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
185
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
9٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
هوالرزاق
.
.

⚜185 متر
⚜3 خواب(مستر)

⚜قیمت پارکینگ جداگانه محاسبه میگردد
⭕جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ⭕

⚜کارشناس فروش و مشاور ملکی:پریسا عسکری ⚜
⚜دپارتمان تخصصی دی مرکزی ⚜

✨خیابان دانشگاه بین دانشگاه 1و 3✨