تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متر در الهیه برج باغ مدرن و بنام منطقه

185 متر در الهیه برج باغ مدرن و بنام منطقه

1 سال پیش در تهران

متراژ
185
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
56٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
302٬702٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
10
✔️ 185 متر 3 خواب در الهیه
✔️ دسترسی آسان به مراکز خرید
✔️ سند شخصی و بدون ریشه بنیاد و اوقاف ~~~~~~

✅مشاور شما: فتحی
✅مسکن دیپلمات