تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متر / زعفرانیه/ لوکیشن خوب/ فول مشاعات

185 متر / زعفرانیه/ لوکیشن خوب/ فول مشاعات

1 سال پیش در تهران

متراژ
185
ساخت
1391
اتاق
3
قیمت کل
33٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
178٬378٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⭐️١85متر تاپ لوکیشن زعفرانیه/ فول بازسازی⭐️

⭐️ 20 متر بر ساختمان / سند شخصی

☑️ بهترین و ارام ترین لوکیشن زعفرانیه
☑️ ١85متر واحد خوش نقشه / 30 متر پاسیو
☑️ 5 طبقه / 2 واحدی / طبقه 1
☑️هر ٣ خواب مستر / پاسیو با نور مستقیم
☑️بسیار خوش نقشه بدون هیچ پرتى

▪️➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖▪️

✅لابى من و سرایدارى ٢٤ ساعته و مقیم
✅داراى حیاطى بزرگ و کاملا مشجر
✅استخر ، سونا خشک و بخار ، جکوزى
✅انبارى ١٠ مترى

⭐️ داراى ٢ پارکینگ باکس سندى

⬅️ سند شخص / بدون ریشه به شرط استعلام

▪️➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖▪️

⚜️داراى فایلینگ فوق العاده به قیمت در منطقه
⚜️بهترین فایلینگ براى سرمایه گذارى و سکونت
⚜️مشاورین املاک دیپلمات زعفرانیه
⚜️بنده طالبى هستم
⚜************
⚜️شماره دفتر
⚜************