تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متر نوساز سهروردی شمالی آپادانا

185 متر نوساز سهروردی شمالی آپادانا

2 سال پیش در تهران

متراژ
185
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
30٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
164٬864٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⭐ 185 متر نوساز سوپر لوکس از سازنده برند منطقه⭐

☑️ فول امکانات

☑️ سالن بزرگ و پرده خور رو به آفتاب با قابلیت چیدمان عالی

☑️ آشپزخانه نیمه فرنیش و پر کابینت ، کابینت های ممبران ، صفحه سنگ

☑️ 3 خواب ، 1 خواب مستر

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و موارد مشابه تماس حاصل فرمایید

مشاور تخصصی شما:
« فرشاد »
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3