تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متر / ویو پارک / برند منطقه / صفر

185 متر / ویو پارک / برند منطقه / صفر

1 سال پیش در مشهد

متراژ
185
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬054٬000 تومان
طبقه
4
با سلام و احترام

⚜️ آرشیو کاملی از آپارتمان های تک واحدی الهیه

✅️ بهترین متریال منطقه 12
✅️ واحد رو به پارک با چشم انداز بی نظیر
✅️ نما و مشاعات بسیار مدرن و خاص
✅️ سازه مهندسی ساز و بی نقص
✅️ دارای فضای تراس بزرگ رو به پارک
✅️ آشپزخانه بزرگ و آفتابگیر ( دارای تراس )
✅️ کمد و سرویس مستر تکمیل

☎️ جهت بازدید همین حالا تماس بگیرید

⭐️ راهنما و کارشناس امور ملکی : صالحی