تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متری 3 خوابه قیطریه ( برج باغ )

185 متری 3 خوابه قیطریه ( برج باغ )

2 سال پیش در تهران

متراژ
185
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
37٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
200٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
10
املاک دیپلمات فرمانیه

185 متری 3 خوابه قیطریه
مدرن

سالن فلت با پنجرهای قدی رو به جنوب ( آفتاب گیر )
با ویو سر درختی ( بدون مشرف )

آشپزخانه با نور مستقیم با تراس قابل چیدمان

اتاق خوابها رو به شمال (با نور و ویو مستقیم)

لابی 300 متر فرنیش با لابی من 24 ساعته

2 لاین آسانسور 12 نفره فنلاندی

روف گاردن مجهز ( چهار فصل )

دسترسی عالی به مراکز خرید و اتوبان ها

لوکیشن دنج و مشجر

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

مشاور شما ؛ علیرضا محمودی
_____________________

لطفا جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید؛
همچنین جهت مشاهده یکجا تمامی آگهی ها و اطلاعات املاک، به صفحه آژانس املاک دیپلمات فرمانیه در متن آگهی مراجعه نمایید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دیپلمات فرمانیه

کلیک کنید یا تماس بگیرید؛ما همه چیز را انجام میدهیم.