تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متری در مرزداران تهاتر با کلنگی

185 متری در مرزداران تهاتر با کلنگی

10 ماه پیش در صادقیه

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
48٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
260٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
واحد آپارتمانی 185 متری نوساز کلید نخورده در بهترین لوکیشن مرزداران
بسیار خوش نقشه و بدون یک سانت پرتی
با تمام امکانات و مهندسی ساز
فقط تهاتر و یا معاوضه با ملک کلنگی در محله های منطقه 2 و 5 شهر تهران
............................