تائید
فروش مسکونیآپارتمان185متر/صفر/الهیه/روبه آفتاب،تک واحدی

185متر/صفر/الهیه/روبه آفتاب،تک واحدی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
185
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬648٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
(به نام پروردگار بی همتا)
سلام
با عرض ادب و احترام
✨واحد فوق،فول،فول،تمام نصبیجات نصب
✨پلان بی عیب و نقص،بدون فضای پرت
✨روبه آفتاب،نورگیر عالی
✨2تا تراس (قابل چیدمان)
✨مجموعه 8واحدی،تک واحدی
✨پنجره ها قدی،نما و مشاعات بی نظیر
✨قیمت عالی،مالک فروشنده واقعی
✨تخفیف پای قرارداد
✨بازدید=پسند
✨ارادتمند شما سید محمد طوسی
(موارد مشابه با قیمت های متفاوت موجود میباشد)
(آپارتمان،پیش فروش،مشارکت درساخت)
(با تشکر از ناظر محترم دیوار)