تائید
فروش مسکونیآپارتمان186 متر / جنوبی / لاکچری

186 متر / جنوبی / لاکچری

3 روز پیش در کوی شهید کشوری

متراژ
186
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏21,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,591,000 تومان
تعداد کل طبقات
30
برترین برند شهرک
مهندسی ساز
متریال عالی
حنوبی غربی
3خوابه
شیرآلات وال هنگ