تائید
فروش مسکونیآپارتمان186 متر /سه خواب/ میدان اتریش/ اعیان نشین

186 متر /سه خواب/ میدان اتریش/ اعیان نشین

2 سال پیش در تهران

متراژ
186
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
28٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
150٬537٬000 تومان
طبقه
3
⚜️Apadana Real Estate Agancy ⚜️
کارگزاری املاک و مستغلات آپادانا

مشاوره صادقانه از ما خرید هوشمندانه از شما

186 متر سه خواب
خوش نقشه
نورگیر
واقع شده در زمین 300 متری
سازه ایی مدرن و منحصر بفرد
مالک منصف و منعطف

بازدید = نشست

دسترسی محلی عالی
لوکیشن فوق العاده

نسبت به بودجه شما واحد های دیگر نیز در متراژهای مختلف موجود میباشد .

کارشناس تخصصی منطقه 22
خانم حسینی

آدرس دفتر:بلوار کاج زینعلی نبش سروستان هشتم املاک آپادانا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک آپادانا

اعتماد شما اعتبار ما، و اعتبار ما سرمایه شماست