تائید
فروش مسکونیآپارتمان188 متر آپارتمان/ تک واحدی/ فاز دوم

188 متر آپارتمان/ تک واحدی/ فاز دوم

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
188
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬520٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
بنام یگانه خالق هستی

============================================
                   ⚜️دپارتمان املاک«مال»⚜️
============================================

✅سرویس ایرانی فرهنگی
✅قابلیت رهن تا 600 میلیون رهن کامل

❌ ✅مایل به معاوضه✅. ❌

============================≠===============
    ⚜️مشاور کارشناس خرید فروش منطقه:پنجی پور⚜️
============================================

ملک خود را جهت خرید فروش در کمتر از یک هفته فقط با یک تماس به ما بسپارید