تائید
فروش مسکونیآپارتمان190 متر 3خواب 2پارکینگ طبقه 4 برج باغ رویال رزیدنس

190 متر 3خواب 2پارکینگ طبقه 4 برج باغ رویال رزیدنس

1 سال پیش در تهران

متراژ
190
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
28٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
147٬368٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
به نام خدا

آرامش در خرید با آرام
من آرام هستم مشاور شما در امور ملکی منطقه

190 متر آپارتمان 3 خواب فول امکانات در برج
باغ رویال رزیدنس
واقع در تاپ لوکیشن اختیاریه شمالی

خوش نور و خوش نقشه 2 جهت نور

نور جنوب و نور شرق

3 خواب یک خواب مستر

سیستم گرمایش و سرمایش داکت
2 دستگاه داکت دارد یکی برای خوابها و یکی
برای پذیرایی و آشپزخانه

فول بازسازی شده با متریال عالی

استخر سونا جکوزی فول و فعال و بینظیر در
منطقه

2 پارکینگ

5 متر انباری متری

لابی شیک با ارتفاع 5 متر
لابی من 3 شیفت

پیشنهاد میکنم این واحد و حتما بازدید کنید

چنانچه خریدار یا فروشنده آپارتمان در منطقه
هستید لطفاً با من تماس بگیرید