تائید
فروش مسکونیآپارتمان190 متر / تک واحد/ باقری (روبروی کهرم)

190 متر / تک واحد/ باقری (روبروی کهرم)

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
190
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
7٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬052٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
لوکیشن: باقری (محدوده نقشه)
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
✔ درحد کلـید نـخورده
✔ سنـد آماده و قابلت اخذ وام
✔ فول نصبیات فوق العاده لوکس (کمد دیواری و کابینت بروز و کاغذ دیواری)
✔ خوش نقشه و فراتر از متراژ
✔ دسترسی آسان به خیابان اصلی و کهرم ساحلی
✔ پذیرایی بزرگ و نورگیر و پنجره های قدی بدون مشرف
✔ پارکینگ همکف و انباری مجزا در پشت بام
✔ بهترین منطقه باقری و کوچه اول و دنج
✔ قیمت مناسب باتوجه به منطقه و آپارتمان های مجاور
❌️->سازنده بسیار خوش سلیقه و لابی مشاعات فوق العادهبرای تماشای فیلم تماس بگیرید