تائید
فروش مسکونیآپارتمان190 متر سعادت آباد ویو 360 درجه تهران

190 متر سعادت آباد ویو 360 درجه تهران

2 سال پیش در تهران

متراژ
190
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
32٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
170٬526٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
10
مشاور امور ملکی : اصغری

190 متر ویو ابدی در دنج ترین محله سعادت آباد

ورودی از لابی

2 لاین آسانسور

سازه فلز مستحکم

سالن پذیرایی یکدست رو به شهر

تراس قابل چیدمان رویایی

3 خواب استاندارد ویو کوهستان

واحد کوچکترین هزینه ای ندارد (نوسازی شده)

پارکینگ سندی + انباری + نگهبان و سرایداری میقم

همسایگان متشخص در ساختمان به نام در منطقه

بهترین ها برای کسانیست که بهترین را می خواهند...
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مادر

با علم تخصصی . تجربه 2دهه. صداقتی مادرانه. رویاهایتان را می سازیم.