تائید
فروش مسکونیآپارتمان190متر 3خواب مستر سمت آفتاب فازیک لابی مبله

190متر 3خواب مستر سمت آفتاب فازیک لابی مبله

1 سال پیش در کرج

متراژ
190
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
12٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬000٬000 تومان
طبقه
2
✅املاک پلاک گوهردشت ؛ بلوار ملکشاه بین 11 و 12

فروش واحد 190متری در فاز یک گوهردشت

از خیابان های بالای هشتم و دنج منطقه

نما رومی ، لابی کلاسیک و مبله

کف واحد سنگ ، کابینت ممبران

گرمایش پکیج ، سرمایش کولر آبی و اسپیلت

تراس سرتاسری و کاربردی روبه آفتاب

سالن + 2خواب + تراس روبه آفتاب و…

✅مسعود حمدی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، فایل های مشابه و بازدید واحد تماس بگیرید.