تائید
فروش مسکونیآپارتمان190متری / تک واحدی/

190متری / تک واحدی/

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
190
ساخت
1393
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬684٬000 تومان
طبقه
6
☑️املاک بزرگ دیاکو شعبه دیگری ندارد.

️کارشناس تخصصی فروش: سینا صالح نیا

⬜لوکیشن ملک: سرور آزادگان

◽ویژگی ها و امکانات داخلی واحد
✅کابینت های گلاس،کف سرامیک، کاغذدیواری،کولر اسپیلت،کولر اسپیلت،پرده، لوستر، کمددیواری بزرگ و جادار،هود و اجاق گاز صفحه ای

◾️مدیریت ساختمان بسیار عالی

☑️یک دهه با افتخار در کنار شما مردم عزیز شهر بندرعباس هستیم و با تلاش بهترین خدمات را به شما ارائه داده ایم.

◾آدرس:خیابان دانشگاه_بلوار پرفسور خشنودی_املاک بزرگ دیاکو