تائید
فروش مسکونیآپارتمان191 متری / 3 خواب / فول امکانات / تختی

191 متری / 3 خواب / فول امکانات / تختی

2 سال پیش در رشت

متراژ
191
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
8٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬973٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
با سلام و عرض ادب و احترام
آرزومند روزگار خوش برای شما هموطنان عزیز

کدفایل: 5379

تعداد چند واحد در طبقات دوم و سوم ساختمانی در خیابان جوان (تختی) به متراژ 100 متری 2خواب با امکانات کامل به قیمت متری 42 میلیون تومان جهت فروش موجود می باشد.

طبقه چهارم همین ساختمان به صورت یک واحد 191 متری 3 خواب با امکانات کامل به قیمت متری 45 میلیون تومان جهت فروش است. این واحد دارای امکانات زیر می باشد.

∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆

آدرس دفتر: چهارراه ویلانج بانک املاک ابطهی
مشاور: رامین برزگر